Hodiny tutorování

Hodiny tutorování v rámci projektu Vzdělávací eGONcentrum Jihomoravského kraje

 

Tutor Kurzy Hodiny  tutorování
RNDr. Pavel Kolisko Word, Excel, Power Point Čtvrtek     20 - 21 hod.
Bc. Kamila Uhlířová Word, Excel, Power Point
Pátek      18 - 19 hod.
 

Výběr a způsob přihlášení do

e-learningového kurzu

 

 

  1. Na adrese http://elev.institutpraha.cz/regman/krajjihomoravsky.html jsou průběžně zveřejňovány přístupné kurzy. Na uvedené adrese provedete přihlášení do kurzu. Každý kurz je označen příslušnou formou výuky, prezenční nebo e-learningovou. Výběr kurzu provedete přes červenou ikonu <Objednat> nebo kliknete přímo na název kurzu. Na další stránce zvolíte <Přihlásit se na kurz>. Při první návštěvě je nutné vyplnit registrační údaje (jméno, příjmení, datum a místo narození, email, název úřadu, ... - povinné údaje jsou označeny hvězdičkou) a založit přihlašovací účet. Manažer vzdělávání obdrží informaci o Vaší přihlášce, provede zaevidování a otevře přístup do kurzu.
  2. Na emailovou adresu uvedenou v registračním formuláři obdržíte přihlašovací údaje (jméno a heslo). Tyto údaje si pečlivě uložte, budete je využívat při každém dalším přihlášení i v dalším studiu.
  3. Po absolvování e-learningového kurzu si neopomeňte potvrdit čestné prohlášení a vytisknout osvědčení o absolvování kurzu.

Do kurzu vstoupíte na adrese:

http://elev.institutpraha.cz/prihlaseni.html

Nejprve se Vám zobrazí úvodní stránka s nadpisem ELEV/eLearning. Zde je třeba vždy zadat přihlašovací údaje (jméno a heslo), které jste obdrželi při registraci na váš email. Vyplňte a potvrďte přes tlačítko <Přihlásit>.

Nyní se nacházíte ve výukovém prostředí ELEV. Pečlivě si prosím přečtěte informace uvedené na úvodní stránce portálu, především odkazy <Než začnete pracovat> a <Průvodce studiem>. Váš kurz je připraven v sekci <Moje kurzy>.

  • Každý kurz má svého tutora (tj. odborného garanta), který informuje své studenty ve výukovém prostředí ELEV o způsobech dotazování a o formě zpracování odpovědí.
  • Do doby oficiálního ukončení kurzu je možné absolvovaný kurz znovu procházet a vrátit se k libovolným kapitolám. Datum ukončení je u každého kurzu uvedeno.
  • Všechny kurzy jsou zakončeny vydáním osvědčení o absolvování.