16. 2. 2009 Podnikatelem roku se stal Karel Sázavský

Podnikatelem roku se stal Karel Sázavský

Podnikatelem roku 2008 Jihomoravského kraje se stal Karel Sázavský, místopředseda představenstva společnosti TENZA, a.s. (Tisková zpráva je uvedena ZDE, další podrobnosti o soutěži najdete na www.podnikatelroku.cz ).
Dnešního vyhlášení výsledků soutěže se zúčastnili hejtman Jihomoravského kraje Mgr. Michal Hašek a člen Rady Jihomoravského kraje Ing. Milan Venclík.
Hejtman Michal Hašek v této souvislosti zdůraznil, že tato soutěž patří mezi nejdůvěryhodnější a nejprestižnější hodnocení tohoto druhu nejen v České republice: „ Jako hejtman Jihomoravského kraje si zejména v dnešních ekonomicky pohnutých časech velmi silně uvědomuji potřebu dobré podnikatelské základny především v oblasti malých a středních podnikatelů, dobrých podnikatelských nápadů a manažerského umu každého jednoho podnikatele. Uvědomuji si, že za každým takovýmto nejenom nominovaným projektem se skrývá ze strany podnikatelů ochota převzít na sebe rizika, vnitřní síla vytvářet hodnoty, vyrábět, tvořit, poskytovat služby a ovlivňovat své okolí dobrým příkladem. Tři poslední vítězové, pánové Radim Jančura, Jiří Kaláb a Jiří Fusek nasadili laťku vysoko. Věřím, že dnes vyhlášený Podnikatel roku 2008 Jihomoravského kraje v tradici svých předchůdců bude pokračovat,“ řekl hejtman Michal Hašek.