29. 1. 2009 Podpis smlouvy o spolupráci se společností Zetor

Podpis smlouvy o spolupráci se společností Zetor

Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek a představitelé Zetor Trade s.r.o. Marián Christenko a Jaromír Mikula podepsali 29. ledna v prostorách Krajského úřadu JMK smlouvu o vzájemné spolupráci Jihomoravského kraje a společnosti Zetor Trade.

Tisková zpráva:

Hejtman Jihomoravského kraje Mgr. Michal Hašek a představitelé Zetor Trade s.r.o. Ing. Marián Christenko a Ing. Jaromír Mikula dnes, 29. ledna 2009, podepsali smlouvu o vzájemné spolupráci Jihomoravského kraje a společnosti Zetor Trade. Cílem je upozornit účastníky oficiálních akcí konaných v rámci předsednictví České republiky v Radě EU v průběhu 1. poloviny roku 2009 na jižní Moravě originální formou na existenci tradičního podniku, kterým Zetor Trade je.
Společnost Zetor Trade se podpisem smlouvy zavázala Jihomoravskému kraji poskytnout 700 ks plechových modelů traktoru Zetor 25A na klíček v zelené barvě. Jihomoravský kraj se pak zavazuje poskytnout společnosti Zetor Trade prostor pro prezentaci na flash discích, které budou součástí dárkové sady pro účastníky akcí konajících se v Jihomoravském kraji v rámci předsednictví ČR v Radě EU, dojednat vystavení traktoru Zetor Proxima Power 105 v areálu brněnského výstaviště ve dnech 31. 5. – 2. 6. 2009 v průběhu neformálního zasedání ministrů zemědělství zemí Evropské unie a uhradit pronájem vystavovací plochy a pojištění vystavovaného traktoru.
„Kromě toho pomůžeme společnosti Zetor Trade zprostředkovat navázání kontaktů se subjekty Chanty-Mansijského autonomního okruhu – Jugry v Ruské federaci,“ řekl hejtman JMK Michal Hašek. „Společnost Zetor Trade představuje příklad skloubení průmyslové tradice a inovace v Jihomoravském kraji. Prezentace jejich výrobků při nejdůležitější akci v našem regionu v rámci předsednictví ČR v Radě EU dokládá význam této společnosti, který vedení kraje jasně vnímá,“ dodal.