S - JMK 135968/2008

Vaše č.j.                 Naše č.j.:                            Naše SpZn.:              Vyřizuje/linka                        Brno
                                            JMK 135968/2008     S – JMK 135968/2008 ORR Krejčová/1338           24.10.2008                                 
 
 
 
Věc: žádost o informace podle zákona 106/99 – korespondence s QUALIFORM
 
Vážený pane docente,
 
dne 18.10.2008 byla doručena Jihomoravskému kraji, Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Jihomoravského kraje Vaše žádost o poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů s názvemŽádost o informace podle zákona 106/99 – korespondence s QUALIFORM“.
V žádosti o poskytnutí informace požadujete veškerou korespondenci ve věci jednání s QUALIFORM v souvislosti s Thermal Pasohlávky a obcí Pasohlávky.
Dovolujeme si Vás informovat, že žádnou takovouto korespondenci týkající se Vaší žádosti o poskytnutí informace nemáme.
 
S pozdravem
 
 
                                                                                                         Ing. Ivo Minařík

                                                                                       vedoucí odboru regionálního rozvoje