ON-LINE ZÁZNAM KONFERENCE: PODPORA NADANÝCH

Ačkoliv jsme se nemohli dnes osobně sejít a věnovat se zajímavým diskuzím a spolupráci, připravili jsme pro Vás online konferenci k tématu Podpora nadaných žáků v Jihomoravském kraji k zahájení krajského projektu iKAP JMK II.

Z příspěvků se můžete dozvědět:

• Jakým způsobem nadané žáky podporuje Jihomoravský kraj a jak se do podpory můžete zapojit.

• Možnosti využití jednotlivých programů JCMM pro nadané žáky.

• Představení aktivit nového projektu s cílem podpořit vzdělávání nadaných žáků v Jihomoravském kraji.

• Proč je identifikace nadání důležitá a jaká úskalí přináší.

Záznam celé konference je pro Vás zpřístupněn pod tímto odkazem na platformě Youtube: https://youtu.be/GGSH7LlgJBI . Přikládáme materiál s přehledem jednotlivých přednášejících a s odkazy na konkrétní příspěvky. Videa jsou veřejně dostupná, proto budeme rádi, když o příspěvcích informujete i další kolegy se zájmem o podporu nadaných.

O datu konání konference na jaře 2021 Vás budeme s předstihem informovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Zajímá Vás téma nadaných žáků? Jste pedagog, žák nebo rodič? Zapojte se do projektu. Zaregistrujte se k odběru novinek. Budete dostávat aktuality z projektu, dozvíte se o chystaných workshopech a setkáních: https://forms.gle/LiY927ihf5Ekw2HaA . Materiál a záznamy přednášek vznikly v rámci projektu iKAP JMK II (CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017177) v aktivitě Podpora vzdělávání nadaných žáků v Jihomoravském kraji.

Mgr. Martin Majcík, Odborný garant aktivity T +420 727 813 551 E martin.majcik@jcmm.cz  

 

Další podrobnosti ZDE (pdf)