Vyhlášeny výsledky jihomoravského kola soutěže EY Podnikatel roku

Držitelem ocenění EY Podnikatel roku se za Jihomoravský kraj stal Oliver Dlouhý, zakladatel a spolumajitel společnosti  Kiwi.com.  Trofej nejlepšího podnikatele kraje získal již podruhé. Výsledky regionálního kola této prestižní soutěže byly vyhlášeny v úterý 4. února 2020 za přítomnosti náměstka hejtmana Jana Vituly v prostorách brněnské hvězdárny.

Letošní patnáctý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje se uskutečnil pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Bohumila Šimka a ve spolupráci se zájmovým sdružením pro podporu podnikání Jihomoravským inovačním centrem.

Výsledky národního finále a jméno vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2019 České republiky budou vyhlášeny 3. března 2020. Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále, které se uskuteční 4. – 7. června letošního roku v Monte Carlu.
Jihomoravský kraj je jedním z nejúspěšnějších krajů v historii soutěže – krajští vítězové loňského ročníku, manželská dvojice Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast získali i celorepublikový titul EY Podnikatel roku 2018.

Více informací o soutěži naleznete na: www.podnikatelroku.cz .

foto JMKfoto JMKfoto JMK