Jihomoravský kraj představí potenciálním dodavatelům plán investičních akcí na rok 2020

Po loňském premiérovém setkání s dodavateli stavebních a projekčních zakázek chystá Jihomoravský kraj v letošním roce druhý ročník této úspěšné akce.

Setkání se tentokrát přesune do areálu brněnského výstaviště a proběhne v Kongresovém pavilonu E, Sál E4, a to již v pátek 24. ledna 2020 od 10:00 hodin. Účelem setkání je opět v první řadě informovat dodavatele o plánovaných investičních akcích Jihomoravského kraje pro rok 2020 a zároveň shrnout informace o akcích realizovaných v roce 2019. Dojde také k představení strategie Jihomoravského kraje v oblasti odpovědného veřejného zadávání a prezentovány budou rovněž praktické informace, které ocení hlavně ti, kdo osobně zpracovávají nabídky dodavatelů na jednotlivé veřejné zakázky.
Podrobné informace včetně programu a možnosti přihlášení jsou k dispozici na webových stránkách Jihomoravského kraje https://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?ID=405252&TypeID=513  a na profilu zadavatele Jihomoravského kraje https://zakazky.krajbezkorupce.cz/publication_index.html  .