foto 1 foto 2

SOUTĚŽ „ÚŘAD NA CESTĚ K ROVNOSTI“ 2019 VYHLÁŠENA

Jste úřad veřejné správy, který se může pochlubit svými úspěchy v prosazování rovnosti žen a mužů? Nebo jste úřad, který zná řešení, jak této rovnosti dosáhnout?

Ministerstvo vnitra a Institut pro veřejnou správu Praha společně s Úřadem vlády ČR pro Vás vyhlásily soutěž Úřad na cestě k rovnosti, kde budete moci své zkušenosti i plány v této oblasti uplatnit. Podmínky účasti v soutěži najdete na stránkách Institutu pro veřejnou správu https://www.institutpraha.cz/o-nas/novinky/vyhlaseni-souteze-urad-na-ceste-k-rovnosti/ , Ministerstva vnitra https://www.mvcr.cz/clanek/informace-soutez-urad-na-ceste-k-rovnosti.aspx  a v časopisu Veřejná správa v září 2019. Přihlásit se do soutěže je možné do 30. září 2019.

Výsledky soutěže budou prezentovány a vítězové vyhlášeni na konferenci, která se bude konat 20. listopadu 2019 v prostorách Lichtenštejnského paláce v Praze na Kampě.

Na konferenci Vás srdečně zveme, přihlašovat se můžete již nyní u Mgr. Anny Úlovcové na e-mailové adrese: a.ulo@institutpraha.cz   .