Jižní Morava bodovala v soutěži Podnikatel roku

Celorepublikovými vítězi letošního ročníku soutěže EY Podnikatel roku 2018 České republiky se stali Jihomoravané. Titul získali manželé a partneři v byznysu Radka Prokopová a František Fabičovic z břeclavské společnosti Alca plast, s.r.o. Zaznělo to na slavnostním vyhlášení výsledků, které se uskutečnilo 5. března 2019 v Praze.

„Z Jihomoravského kraje vzešla za dobu konání této soutěže řada držitelů nejcennějších trofejí a ocenění – nyní má jižní Morava držitele celorepublikového vítězství. Ukazuje se, že jsme regionem chytrých a cílevědomých lidí, kterým nechybí odvaha a dokáží tak realizovat své sny. Jako hejtmana mě to naplňuje optimismem,“ uvedl hejtman Bohumil Šimek.

Letošní ročník soutěže EY Podnikatel roku zaznamenal rekordní počet více než 100 přihlášených podnikatelů. Nejlepším EY podnikatelem roku České republiky se poprvé v historii soutěže stala manželská dvojice. „Cítíme hrdost, pokoru a moc si ocenění vážíme. Ocitli jsme se ve skvělé společnosti úžasných a inspirativních lidí, kteří nesou značku Czech made do světa. Vážíme si také toho, že existuje soutěž, která má ve všech zemích stejná kritéria, stará se o zviditelnění příběhů a motivuje budoucí podnikatele,“ sdělili své bezprostřední dojmy Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast, s.r.o., držitelé titulu EY Podnikatel roku 2018 České republiky.

Podrobnosti naleznou zájemci na: https://podnikatelroku.cz/news/titul-ey-podnikatel-roku-2018-ceske-republiky-ziskali-manzele-a-partneri-v-byznysu-radka-prokopova-a-frantisek-fabicovic-ze-spolecnosti-alca-plast-s-r-o  .

foto JMK