Začal prodej vstupenek na Grand Prix České republiky 2019

V poledne v pondělí 3. prosince byl zahájen předprodej vstupenek na Grand Prix České republiky 2019. Ta se v Brně pojede tradičně o prvním srpnovém víkendu od 2. do 4. srpna.

Aktuální prodej se týká vstupenek na přírodní tribuny a všechny sedadlové tribuny, stejně jako i čím dál tím populárnější „motorkářské“ vstupenky Camp A umožňující stanovat během Grand Prix přímo na Masarykově okruhu.

„Jako brněnského patriota mě těší skutečnost, že opět po roce silné motorky zavítají do moravské metropole. Věřím, že podpora tohoto špičkového sportovního podniku je v zájmu nejen města a kraje, ale celé České republiky. Předprodej vstupenek zahájený v adventním čase jistě podpoří divácký zájem o tuto jedinečnou sportovní akci,“ uvedl hejtman Bohumil Šimek.

Pokud jde o dofinancování ztráty z letošního ročníku Grand Prix ČR, je hejtman Šimek optimistou. „Jednání o dofinancování stále probíhají, jsem přesvědčen, že se na konci roku výrazně zmenší. Prvořadým úkolem je zajistit financování pro roky příští. Neskládáme zbraně. Myslím si, že společné působení kraje, města i státu vytvoří takovou garanci, že se Velká cena pojede i v příštích letech. Jednáme v této věci téměř každodenně – tedy i zítra budou probíhat nějaká jednání v Praze. Neříkám, že u toho musí být pan ministr Plaga, říkám , že to má být stát a to v jakékoli podobě. Jsou tady i jiné resorty, které mohou pomoci při financování MOTO GP. A věřím, že tohle je cesta,“ zdůraznil hejtman Bohumil Šimek.

Podrobná tisková zpráva ZDE (docx, 68 kB).

Vstupenky je možné pořídit v informačním centru TIC na Panenské 1 a online na stránkách www.gp.ticbrno.cz .