Veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno nabízí tisíce studijních oborů

V prostorách brněnského výstaviště byl v úterý 23. října 2018 slavnostně zahájen XXV. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno. Veletrh, který se koná pod záštitou hejtmana Bohumila Šimka, za Jihomoravský kraj zahájila radní Jana Pejchalová.

Veletrh návštěvníkům nabízí 438 zastoupených univerzit, vysokých škol, fakult a jiných vzdělávacích institucí. Studenti si zde mohou vybrat z více než 10 000 studijních oborů. Na veletrhu jsou zastoupeny univerzity a vysoké školy ze čtrnácti zemí světa. Zahraniční vystavovatelé přijeli z Velké Británie, Číny, Dánska, Slovenska, Nizozemí, Švýcarska, Francie, Německa, Singapuru, Švédska, Slovinska, USA a Španělska. Pro pedagogy a výchovné poradce je zde otevřeno Pedagogické centrum.

Novinkou letošního ročníku veletrhu Gaudeamus je prezentace Jihomoravského kraje a jeho top zaměstnavatelů. Studenti mohou na veletrhu navštívit stánky významných technologických firem, setkat se s jejich zaměstnanci a dozvědět se spoustu zajímavostí o jejich činnosti, o nabídce praxí, stáží a uplatnění v průběhu i po skončení studia.

XXV. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 2018 na brněnském výstavišti v pavilonu V potrvá až do 26. října 2018.

Více podrobností nalezou zájemci na https://gaudeamus.cz/  . 

foto JMKfoto JMKfoto JMK