STAVBA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE 2018

Svaz podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji pod záštitou Jihomoravského kraje vyhlašuje 17. ročník soutěže Stavba Jihomoravského kraje 2018.

Posláním soutěže je prezentace a propagace kvalitních výstavbových projektů v Jihomoravském kraji a přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší laické i odborné veřejnosti.

Současně si soutěž klade za cíl propagovat projekční, dodavatelské a investorské subjekty, mající sídlo v Jihomoravském kraji, které realizují zajímavé stavby na území kraje.

Soutěž je vyhlášena pro tyto kategorie: stavby občanské vybavenosti, bytové stavby, průmyslové stavby a technologické stavby, dopravní a inženýrské stavby, rekonstrukce staveb a objektů, vodohospodářské stavby a ekologické stavby, stavby realizované mimo území Jihomoravského kraje.

Přihlášku do soutěže může poslat kterýkoliv účastník výstavby (investor, dodavatel, projektant, majitel objektu), přičemž přihlašující musí doložit souhlas (písemné vyjádření) všech ostatních účastníků výstavby.

Uzávěrka přihlášek je 15. února 2019 ve 12 hodin.

Přihláška do soutěže ZDE (docx, 41 kB).

Propozice soutěže jsou ZDE (pdf, 527 kB), více informací najdete na www.stavbajmk.cz .