Dva týdny do Grand Prix – autogramiáda a vstupenky na přírodní tribuny za ceny předprodeje!

Přestože předprodej vstupenek na letošní Grand Prix za zvýhodněné ceny byl ukončen již na konci června, stále existuje jistá šance pořídit vstupenky za výhodné předprodejní ceny. K dostání jsou od pátku 20.července exkluzivně v nákupním centru Galerie Vaňkovka v Brně v rámci akce „léto s MotoGP“, která vyvrcholí ve středu 2. srpna od 18 hodin autogramiádou jezdců mistrovství světa.

Každý den až do 31. července bude ve Vaňkovce v provozu stánek, kde můžete využít jedinečné příležitosti a zakoupit vstupenky GOLD a SILVER na Grand Prix České republiky za ceny předprodeje. Vystaven navíc bude také ostrý závodní stroj závodníka Karla Abrahama.

V případe vstupenek Pitwalk/Paddock, které jsou také stále v prodeji, došlo po dohodě s promotérem k drobné změně. Čas zahájení čtvrteční prohlídky boxové uličky a Paddocku byl posunut z 15 hodin na 16.30. Cílem je, aby bylo v době prohlídky v boxech přítomno co možná nejvíce týmů a jezdců, což vzhledem k povinnostem a dalšímu programu v původním čase nebylo možné. Zážitek pro návštěvníky by tak měl být letos ještě umocněn.

A bude se no co těšit, nejen při prohlídce boxové uličky a zákulisí, ale i přímo na trati. Poslední závody v Assenu a na Sachsenringu totiž slibují dramatickou podívanou. Přes překvapivé loňské vítezství Cala Crutschlowa bude v Brně největším favoritem na vítězství Marc Marquez, který v Brně zvítězil již třikrát. Pozadu jistě nezůstane ani fenomén Valentino Rossi nebo Jorge Lorenzo, který v Brně zvítězil pětkrát a který již oznámil změnu týmu pro další ročník. U Hondy nahradí Daniho Pedrosu, který ohlásil konec kariéry. Fanoušci tak mají poslední šanci vidět Daniho Pedrosu v Brně na vlastní oči, přitom se Pedrosovi v Brně historicky dařilo, čtyřikrát zde vyhrál a celkem jedenáctkrát stál v Brně na pódiu.

Letošní Grand Prix České republiky se koná v obdobném termínu jako loni, hvězdy MotoGP tak zavítají do Brna již první srpnový týden, konkrétně 3. – 5. srpna. Návštěvníci se jako vždy mohou těšit na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení, stánků s upomínkovými předeměty a hlavně na skvělou atmosférou unikátní tratě ležící v lesích na okraji Brna. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky z centra města i v okolí Masarykova okruhu.

Více informací na www.czechgp.com   a www.gp.ticbrno.cz