Grand Prix České republiky 2018 – vstupenky Pitwalk/Paddock opět v prodeji!

Předprodej vstupenek na letošní Grand Prix České republiky je v plném proudu, zvýhodněné ceny všech vstupenek platí jen do konce června. Navíc právě dochází k navýšení kapacity tzv. Pitwalk a Paddock tour ve čtvrtek před závodem.

Velmi žádané čtvrteční vstupenky Pitwalk/Paddock umožňující nahlédnout do zákulisí Grand Prix jsou tak od pondělí 28. května v omezeném množství opět v prodeji. Stále jsou také k dispozici nové vstupenky T2 Premium určené náročnějším zákazníkům a zbývá ještě několik posledních míst v populárním Campu A přímo u trati.

Pitwalk/Paddock

Ojedinělá vstupenka, která držiteli umožňuje nahlédnout do zákulisí kolotoče MotoGP. Ve čtvrtek před závodním víkendem nabízí možnost dostat se do boxové uličky a do tzv. Paddocku tedy do samotného zázemí týmů. S trochou štěstí máte možnost třeba spatřit i svého oblíbeného jezdce. Vstupenka byla prakticky ihned po svém březnovém uvedení do prodeje vyprodána, nyní pořadatel Velké ceny Spolek pro GP ČR Brno navyšuje kapacitu. Od pondělí 28. května je v prodeji opět jen velmi omezený počet těchto vstupenek a výtěžek jako obvykle půjde na dobročinné účely. Vstupenka bude stát tradičních 1.000 Kč.

T2 PREMIUM – Více možností přináší větší zážitek!
Úplnou novinkou letošního roku je speciální vstupenka T2 PREMIUM, která v sobě kombinuje výhody VIP vstupenky, vstupenky na sedadlové tribuny a vstupenky na přírodní tribuny. Je určena aktivním návštěvníkům, kteří neradi zůstávají na jednom místě, májí zájem vidět nejen dění na startovní rovince, ale rádi zakusí i nezaměnitelnou atmosféru přírodních tribun. T2 PREMIUM především nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením umístěného vedle tribuny T2, možnost návštěvy Paddocku, vstup na přírodní tribuny či pohled ze sedadlové tribuny T2. Vstupenka je právě v prodeji a k dispozici je omezený počet.

Camp A
Speciální vstupenka určena motorkářům, kterým umožňuje již od čtvrtečního večera kempovat přímo u závodní dráhy. V prodeji zbývá několik málo posledních kusů. Neváhejte!

Nyní až o 25 % výhodněji
Stále jsou k dispozici všechny typy vstupenek za zvýhodněné ceny. Zájemci mohou ušetřit až 25 % oproti nákupu na místě. K dostání jsou lístky na přírodní tribuny SILVER, opravňující ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, i vstupenky GOLD ideální pro volný pohyb po všech přírodních tribunách a průchod areálem i shopping zónou, stejně jako vstupenky JUNIOR a SENIOR. Váhat by neměli ani zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, jejichž držiteli kromě jistého místa zaručují i pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách.

Vstupenky je možné koupit v infocentru TIC Panenská 1 v Brně nebo online na www.gp.ticbrno.cz .