Soutěž Stavba Jihomoravského kraje 2017 zná své vítěze

V prostorách brněnského výstaviště byly ve čtvrtek 26. dubna 2018 oceněny nejlepší stavební počiny za v regionu jižní Moravy minulý rok. Vítězům soutěže Stavba Jihomoravského kraje 2017 za vedení kraje blahopřál radní Petr Hýbler.

Na výstavišti byly vyhlášeny nejlepší stavby občanské vybavenosti, dále vodohospodářské a ekologické stavby nebo dopravní a inženýrské stavby. Byly oceněny také bytové stavby, průmyslové stavby a technologické stavby, rekonstrukce staveb a objektů a stavby realizované mimo území Jihomoravského kraje. Zvláštní Cenu hejtmana JMK obdržela Přístavba ZŠ Tyršova v Židlochovicích.

Soutěž každoročně vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji pod záštitou Jihomoravského kraje. Jejím cílem je prezentace a propagace kvalitních výstavbových projektů v Jihomoravském kraji a přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší laické i odborné veřejnosti. Současně si soutěž klade za cíl propagovat projekční, dodavatelské a investorské subjekty, mající sídlo v Jihomoravském kraji, které realizují zajímavé stavby na jižní Moravě.

Podrobné výsledky naleznete zde: http://www.jmss.cz/files/vysledky_stavba_jmk_2017.pdf .

foto JMKfoto JMKfoto JMK