Za 13. titul mistra extraligy 2 miliony na práci s mládeží

Zastupitelstvo Jihomoravského kraje se ve čtvrtek 26. dubna 2018 na svém jednání rozhodlo ocenit úsilí hokejového týmu HC Kometa Brno, a to jak extraligového, tak juniorského a poděkovat za skvělou reprezentaci jižní Moravy. Z rozpočtu kraje vyčlenilo 2 milionu korun, které jsou určeny na podporu sportovní činnosti mládeže spolku Kometa Group.

„Získání 13. titulu posunuje Kometu mezi hokejové rekordmany. Přijali jsme hokejové legendy extraligové hráče i juniory tento týden na krajském úřadu a v sobotu na Zelném trhu v Brně předám symbolický šek s dnes odsouhlasenou částkou. Je to upřímné poděkování za reprezentaci kraje a města. Věřím, že titul a to, jak tento tým funguje, je odměnou nejen pro fanoušky, ale velkou motivací pro děti a mladé sportovce. A proto tentokrát pošleme 2 miliony korun právě na práci s mládeží do 15 let. A zároveň věřím, že tu úžasnou atmosféru na stadionu budeme zažívat i v dalších letech. Kometa je fenomén,“ řekl hejtman Bohumil Šimek.
V sobotu 28. dubna cca v 16:00 hejtman Bohumil Šimek předá symbolický šek na 2 miliony korun určený pro HC Kometa Brno na práci s mládeží.
 

foto JMKfoto JMKfoto JMK