Na festivalu rostou “plácky pro další Nagano”, myslí si Slavomír Lener

Dvacet let od zlatého úspěchu českých hokejistů v Naganu 1998, Slavomír Lener jako host, hokejový zápas dětí a soutěž o výroční puky. Ve čtvrtek 22. února 2018 se na Olympijském festivalu v Brně vzpomínalo na historický úspěch hokejové reprezentace. Dorazil i bývalý tenista Radek Štěpánek.

Ve čtvrtek 22. února uplynulo přesně 20 let od triumfu českého národního hokejového týmu na zimních olympijských hrách v Naganu 1998. Čestným hostem v Brně byl Slavomír Lener, který na hrách v Naganu asistoval hlavnímu trenérovi Ivanu Hlinkovi.

Už od půl deváté ráno, kdy se otevřely brány Olympijského festivalu v Brně, žil celý areál Výstaviště Brno hokejem. Nejen povzbuzování v semifinálovém zápasu české reprezentace s Ruskem, ale i autogramiáda osobností hokejového klubu HC Kometa Brno. To byl olympijský pátek 23. února 2018 v Brně.

Součástí pátečního programu na brněnském výstavišti byl pak mimo jiné curlingový turnaj, kdy spolu soutěžili členové Rady Jihomoravského kraje a Rady statutárního města Brna.
Další podrobnosti ZDE (docx, 239 kB) a ZDE (docx, 241 kB)

foto JMKfoto JMKfoto JMK