foto 1 foto 2

Úspěšní studenti středních škol převzali ocenění

Představitelé Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem v úterý 14. listopadu 2017 předali ocenění žákům středních škol z Jihomoravského kraje, kteří dosáhli úspěchů (1. – 3. míst) v celostátních a mezinárodních kolech vědomostních soutěží.

Hejtman Šimek v prostorách zastupitelského sálu sídla Jihomoravského kraje přítomným poděkoval za úspěšnou reprezentaci Jihomoravského kraje a popřál hodně úspěchů v budoucím pracovním i osobním životě: „Byl bych velmi rád, kdybyste v práci, kterou děláte, pokračovali a zůstali na vysokých školách na jižní Moravě. Myslím si, že jižní Morava za to stojí. Stává se jedním z nejprestižnějších regionů v oblasti vědy, výzkumu a inovací. Věřím, že jižní Moravě zůstanete věrní a plody své práce a výzkumu zde budete uplatňovat,“ uvedl hejtman Šimek.

Součástí slavnostního ceremoniálu bylo také přivítání nových účastníků Programu podpory nadaných studentů. Nechybělo ani rozloučení se studenty, jež program realizovaný Jihomoravským centrem pro mezinárodní mobilitu, úspěšně ukončili.