foto 1 foto 2

Kraj se prezentuje na festivalu sportu, tance a zábavy Life!

Zahájení veletrhu Life!, který až do neděle hostí brněnské výstaviště, se zúčastnil také jihomoravský hejtman Bohumil Šimek, který v pátek 10. listopadu 2017 návštěvníky přivítal v expozici Jihomoravského kraje.

Jak připomenul hejtman Šimek, letošní ročník veletrhu je specifický tím, že navazuje na Hry osmé letní olympiády dětí a mládeže, které se uskutečnily v červnu v Brně. Vítězství jihomoravské reprezentace i další momenty her si mohou návštěvníci veletrhu připomenout právě na výstavě v expozici kraje.

Festival Life! obsahuje sekce SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life!, YOU2BER Life! a letošní novinku Life! STYLE. Na své si tak přijdou jak sportovní nadšenci, kteří si opět vyzkouší tradiční i netradiční sporty, tak tanečníci, na které čekají workshopy a soutěže. Bohatý doprovodný program je připraven pro návštěvníky každého věku - od těch nejmenších, žáků a studentů základních, středních i vysokých škol, rodičů s dětmi až po seniory. Na své si přijdou vyznavači zdravého životního stylu i sportovci věnující se sportu na výkonnostní až vrcholové úrovni. Představí se zde také řada sportovních legend i reprezentantů České republiky.

Podrobnosti o veletrhu naleznete zde: http://www.bvv.cz/life/ .

foto JMKfoto JMKfoto JMK