foto 1 foto 2

Křesadlo - ocenění pro dobrovolníky 2017

KŘESADLO - ocenění pro dobrovolníky v Jihomoravském kraji pro rok 2017

"Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci"

 

Máte ve své blízkosti člověka, který je ochoten věnovat zdarma svůj volný čas pomoci ostatním? Navštívit nemocné, pomoci jim s nákupem, opravit polámanou houpačku v místní školce, uklidit černou skládku na kraji lesa nebo třeba uspořádat benefiční kulturní program ve prospěch potřebných? Bez dobrovolníků by spoustu užitečných a smysluplných aktivit nebylo možné uskutečnit, nejen za to jim patří velký dík.

 

Poděkování za nenápadnou přesto velmi potřebnou pomoc připravuje Jihomoravský kraj společně s městem Brnem a neziskovou organizací Maltézská pomoc, o.p.s. V prosinci 2017 udělí poprvé několika dobrovolníkům působícím na území jižní Moravy cenu Křesadlo. Porota bude vybírat z kandidátů, které do konce října nominuje veřejnost. Všichni nominovaní budou pozváni na vyhlášení výsledků, které proběhne v Brně. O nevšední zážitek se postará nezapomenutelný program a báječná společnost ostatních hostů.

 

Možná máte i vy ve svém okolí zajímavý příběh člověka, který se věnuje nezištné pomoci ostatním. Nominujte svého dobrovolníka na cenu Křesadlo Jihomoravského kraje 2017!

Sledujte zde aktuality s příběhy nominovaných a do 27. října 2017 k nim přidejte vlastního kandidáta. Na začátku listopadu bude spuštěno hlasování veřejnosti. Buďte u toho! Vyberte prvního držitele Křesadla v Jihomoravském kraji.

NOMINUJTE DOBROVOLNÍKA

Pokyny a informace související s nominací na cenu Křesadlo 2017 (pdf, 358 kB)

 

Pro úspěšnou nominaci je povinné vyplnění všech údajů ve formuláři.

Nominovaný dobrovolník:

Jméno a příjmení:      Povolání:  

Datum narození:        Adresa:    

Kontakt na nominovaného:         Souhlas nominovaného

 

Organizace/neformální skupina, v níž dobrovolník působí:

Název:     Adresa: 

 

Náplň dobrovolnické činnosti:

Přínos nominovaného pro vaši organizaci/neformální skupinu:

Dobrovolnická činnost v kontextu života:

Délka dobrovolnické činnosti: 

Navrhovatel:

Jméno a příjmení:    

Organizace/neformální skupina a pozice navrhovatele:   

Kontaktní e-mail:      Kontaktní tel.: 

 

POZOR! - nominace bude kompletní až po odeslání souhlasu s nominací (příloha Pokynů a informací k ceně Křesadlo, viz výše) na adresu nikol.vodvarkova@maltezskapomoc.cz. Sken s podpisem nominovaného zasílejte na uvedenou adresu po odeslání nominačního formuláře, nejpozději do 27. 10. 2017.