foto 1 foto 2

Grand Prix České republiky – autogramiáda a vstupenky na přírodní tribuny za ceny předprodeje!

Přestože o uplynulém víkendu byl ukončen předprodej vstupenek na letošní Grand Prix, stále existuje jistá šance pořídit vstupenky za výhodné předprodejní ceny. Tato příležitost se týká pouze vstupenek na přírodní tribuny tedy vstupenek GOLD a SILVER. K dostání budou od pátku 21.července exkluzivně v nákupním centru v Galerii Vaňkovka v Brně v rámci akce „léto s MotoGP“, která vyvrcholí ve středu 2. srpna autogramiádou jezdců mistrovství světa.

Denně v časech 10.00 – 18.00 bude ve Vaňkovce v provozu stánek, kde můžete využít jedinečné příležitosti a zakoupit vstupenky na Grand Prix České republiky za ceny předprodeje. Vystaveny navíc budou také ostré závodní stroje závodníka Karla Abrahama a celou atmosféru dotvoří fotografie z Masarykova okruhu.

Nezapomeňte, že letošní Grand Prix České republiky se koná dříve, než bývalo zvykem, hvězdy MotoGP tak zavítají do Brna již první srpnový týden, konkrétně 4. – 6. srpna. Návštěvníci se jako vždy mohou těšit na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení, stánků se suvenýry a hlavně na skvělou atmosférou unikátní tratě ležící v lesích na okraji Brna. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky z centra města i v okolí Masarykova okruhu.
Více informací na czechgp.com a gp.ticbrno.cz .