Děti z firemní mateřské školy oslavily svůj svátek

Náměstkyně hejtmana Taťána Malá dnes ve čtvrtek 1. června 2017 popřála dětem z firemní mateřské školy Lentilka k Mezinárodnímu dni dětí.

Kromě dárků k svátku obdržely děti rovněž krajskou deku. Tu háčkovalo 18 pracovnic Krajského úřadu Jihomoravského kraje ve volném čase asi jeden měsíc v rámci tvořivých dílen a doma po večerech.
Barevnost byla zvolena symbolicky v krajských barvách a vzor tak, aby mohly každá háčkovat jednotlivé části, které pak spojily v deku. Projekt podpořil sounáležitost a dobré vztahy na pracovišti, což je také jedním z cílů tvořivých dílen.

Firemní školka Lentilka nabízí zaměstnancům kraje v budově krajského úřadu zázemí 34 dětem - od 1. září loňského roku pak rozšířila svou kapacitu o další tři třídy. Zázemí v nových prostorách v budově Vyšší odborné školy zdravotnické v Brně v ulici Kounicova nalezlo dalších 72 dětí nejen zaměstnanců krajského úřadu, ale i Krajského ředitelství Policie ČR JMK a Hasičského záchranného sboru JMK. Nové prostory se nacházejí v Brně na ulici Kounicova. Více informací na www.lentilka.luzanky.cz  .
 

foto JMKfoto JMKfoto JMK