Velikonoční jarmark pomohl dobré věci

Ve foyer budovy Krajského úřadu Jihomoravského kraje na Žerotínově náměstí v Brně se v úterý 4. dubna 2017 uskutečnil čtvrtý ročník Velikonočního jarmarku.

Jako každý rok i letos jste zde mohli zakoupit rukodělné výrobky (z keramiky, pedigu, vosku, látek, dále bižuterii, květinové vazby, cukrářské výrobky a mnoho dalšího) od žáků a klientů devíti příspěvkových organizací kraje z oblasti školství a sociálních služeb a dvou neziskových organizací. Nechyběla také zaměstnanecká soutěž o nejlepšího velikonočního beránka a prodej a ukázka výroby kraslic od paní Marie Žákové z Vnorov, držitelky titulu Mistr tradiční rukodělné výroby Jihomoravského kraje. Letos byl připraven i speciální charitativní stánek s výrobky přímo od zaměstnanců krajského úřadu, výtěžek z jejich prodeje bude předán brněnskému Ptačímu centru – Záchranné stanici pro ptáky a malé savce.
Příležitost pořídit si velikonoční výzdobu a něco dobrého na zub se naskytne ještě ve čtvrtek 6. dubna na ulici Cejl č. 73 v Administrativním a školicím středisku Jihomoravského kraje.