Jižní Morava na veletrhu Regiontour Brno 2017

V rámci veletrhu Regiontour Brno 2017 (19. – 22. ledna) najdou zájemci o turistickou nabídku z jihu Moravy všechny informace v expozici „Jižní Morava“ (stánek číslo 050) v pavilonu P. Ani letos nebude chybět stánek zahraničních partnerů Jihomoravského kraje a ochutnávka krajových specialit ve stánku „Zlatá chuť jižní Moravy“ na RegFoodfestu.

Pro návštěvníky expozice „Jižní Morava“ je kromě propagačních materiálů nachystán bohatý program: budou si moci zahrát hru LOGUJ! a za správné vyřešení hry získat dárek od Jihomoravského kraje, zaposlouchat se do tklivých písní cimbálky, zhlédnout představení vědecko-zábavního parku VIDA!, ochutnat pivo ze Znojemského městského pivovaru, ale zejména nasbírat inspirace k návštěvě osvědčených turistických míst i novinek pro letní sezónu, jako např. v Archeoparku Pavlov nebo ve VIDA! Návštěvníci se mohou také seznámit i s novým marketingovým tématem pro letošní rok, kterým je baroko, a který zpracovala Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava.

Stejně jako v minulosti je hlavním cílem prezentace Jihomoravského kraje ucelená turistická nabídka v jediné expozici. To znamená, že je zde soustředěna jak nabídka tematická (jako cykloturistika, vinařství, lázeňství, Baťův kanál, galerie a muzea a vědecko-zábavní centrum VIDA!), tak regionální, tj. z turistických oblastí: Brno a okolí, Moravský kras a okolí, Znojemsko a Podyjí, Pálava a Lednicko-valtický areál a Slovácko. Turistické produkty představí Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava, domácí nabídku obohatí zahraniční partneři kraje: Trenčínský samosprávný kraj, Dolní Rakousko, Lodžské vojvodství, Leningradská oblast, Zadarská župa, Bjelovarsko-bilogorská župa, Region Kaunas, Šumadijský okruh a provincie Guangdong z Čínské lidové republiky.

Věříme, že naše nabídka turistických možností přiláká jak pěší turisty, tak cyklisty, ctitele historie, umění a kultury nebo milovníky dobrého jídla a pití.

www.jizni-morava.cz