PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY ZAČÍNÁ

Ve čtvrtek 1. prosince 2016 v pravé poledne byl zahájen předprodej vstupenek na srpnovou Grand Prix České republiky 2017. Vstupenky budou k mání za výhodné vánoční ceny. Spolek pro GP ČR Brno, který od letošního roku závody MotoGP na Masarykově okruhu zajišťuje, tak dává fanouškům a jejich blízkým tip na vánoční dárek.

Grand Prix se bude konat tradičně v srpnu, příští rok však oproti letošku o dva týdny dříve: o víkendu 4. – 6. srpna 2017. V prodeji budou vstupenky na přírodní tribuny a všechny sedadlové tribuny, stejně jako i čím dál tím populárnější „motorkářské“ vstupenky Camp A umožňující stanovat během Grand Prix přímo na Masarykově okruhu.

Spolek k příležitosti zahájení předprodeje ve spolupráci s Turistickým informačním centrem a Automotodromem Brno připravil zajímavé zpestření. Od 1. do 4. prosince bude přímo v centru Brna na ulici Radnická k vidění ostrý speciál ze seriálu MotoGP (vítězný motocykl Honda kubatury Moto2 z roku 2010), spolu s tímto vzácným exponátem bude na místě možné zakoupit i vstupenky za vánoční ceny. Celoročně bude možno vstupenky pořídit na pokladnách Turistického informačního centra na Radnické 2, případně online na stránkách www.ticbrno.cz , další informace budou k nalezení tradičně na stránkách www.czechgp.com .

Spolek se rozhodl zásadně neměnit ceny vstupenek a ani jejich rozdělení. Cena obou typů vstupenek se v první vlně zvyšuje jen zcela nepatrně, o stokorunu. Spolek spustí také očekávaný předprodej vstupenek na sedadlové tribuny. Tribuny T2, T3 a T5, tedy ty nejoblíbenější a nejatraktivnější, které stojí přímo v prostoru cílové rovinky, budou v prodeji stejně jako sedadlové tribuny T1, T4, a T6 v atraktivní sekci Stadion. Všechny vstupenky na sedadlové tribuny fungují na principu místenky. Konkrétní místo k sezení má tedy držitel jisté a nemusí se bát, že mu je někdo zasedne. A nic se nemění ani na tom, že jejich držitelé se mohou pohybovat po areálu a navštívit kteroukoliv přírodní tribunu.

Spolek pro GP ČR Brno počítá i s tím, že na tribuně A bude znovu kemp. Ten si získal během pouhých tří let neuvěřitelnou popularitu a bývá vyprodaný během několika týdnů. Pro fanoušky je možnost kempování v bezprostřední blízkosti dráhy velmi atraktivní. Obyvatelé kempu mají navíc i jiné výhody – v předvečer závodu se třeba mohou projet na svých motorkách přímo po závodní trati v doprovodu oficiálního safety car závodu. Určitě se však nevyplatí s nákupem „kempenky“ váhat, kapacita kempu je omezená.