GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY 2017: ZNÁME TERMÍN 4. 8. – 6. 8. 2017

Termín nejvýznamnější motoristické akce je znám! Mezinárodní motocyklová federace zveřejnila předběžný kalendář světového šampionátu MotoGP pro sezónu 2017.

Můžete se začít těšit na největší motoristický svátek roku. V kalendáři na příští rok si u data 4. – 6. srpna pečlivě zaznačte: Grand Prix České republiky.

V současné době probíhají intenzivní přípravy na spuštění předvánočního prodeje vstupenek za bezkonkurenčně nejvýhodnější ceny.
Než bude předprodej zahájen, můžete zatím přemýšlet o nejvhodnějším typu vstupenky, který byste Vy nebo Vaši blízcí rádi našli pod Vánočním stromečkem.

Pro Vaši inspiraci mimo jiné připravujeme:
VÍKENDOVÁ VSTUPENKA SILVER – Máte své oblíbené místo na některé z vnějších přírodních tribun Masarykova okruhu? Neláká Vás „kotel“ na tribuně C? Potom je pro Vás vstupenka SILVER ta pravá. SILVER opravňuje svého držitele k volnému pohybu mezi čtyřmi vnějšími přírodními tribunami (B,D,E,G) umístěnými na vnějším okruhu kolem závodní dráhy.

VÍKENDOVÁ VSTUPENKA GOLD - Chcete si užít Grand Prix naplno? Se vstupenkou GOLD můžete bez omezení procházet všemi přírodními tribunami, chvíli nasát atmosféru na tribuně C, projít si podchodem pod drahou na vnější tribuny B, D, E, G, anebo si najít místo na terasovité tribuně F. Nebudete muset přemýšlet, kterým vchodem vejít. Prostě si vyberete ten nejbližší k parkovišti či vybrané tribuně a vstoupíte do areálu. Mezi závody můžete navštívit shopping zónu u hlavního vstupu nebo zavítat k Paddocku a pokusit se zahlédnout hvězdy MotoGP. To vše Vám vstupenka GOLD umožní.

VÍKENDOVÁ VSTUPENKA NA SEDADLOVÉ TRIBUNY T1 – T6 – S kteroukoliv sedadlovou vstupenkou můžete prožít sportovní atmosféru Grand Prix z blízka a přitom s komfortem vlastního sedadla na vybrané tribuně. Pokud se vám omrzí sezení na jednom místě a zatoužíte po jiném výhledu, nic Vám nebrání projít se po všech přírodních tribunách a to beze strachu, že Vám někdo zasedne vaše místo.

SPECIÁLNÍ MOTORKÁŘSKÉ VÍKENDOVÉ VSTUPENKY CAMP A, CAMP A+ - tento speciální balíček pro návštěvníky, kteří se do Brna vydají na motorce, zahrnuje nejen víkendové vstupenky na všechny přírodní tribuny, ale především ubytování v motokempu na přírodní tribuně A v bezprostřední blízkosti závodní dráhy. Pokud se Vám nebude chtít, nemusíte opustit svůj stan. Kromě toho pro Vás máme připravený večerní program v podobě krátké projížďky po závodní dráze (termín bude upřesněn podle aktuálního časového plánu) a v pátek i sobotu se můžete těšit na hudební produkci.

Ceny jednotlivých vstupenek, termín zahájení prodejů a další informace budou zveřejněny na webových stránkách www.ticbrno.cz  a www.czechgp.com.