Hejtman zamířil na Boskovicko

Jednáním s představiteli města v čele se starostkou Hanou Nedomovou zahájil hejtman Michal Hašek svoji úterní (13. září 2016) pracovní cestu na Boskovicko.

Mezi tématy jednání nechyběla doprava ve městě nebo záměr vybudování Centra polytechnického vzdělávání. Hejtman Hašek se seznámil s projektovou studií Centra polytechnického vzdělávání, které by provozovala boskovická základní škola, v jehož areálu by mělo vzniknout. Zaměření na technické a řemeslné vzdělávání by navazovalo na technické aktivity v oblasti mateřské školy a středních škol, Boskovice by se tak mohly stát centrem technického vzdělávání, k čemuž směřují i další školní aktivity a spolupráce žáků s místními firmami a podnikateli.

V dalším průběhu pracovní cesty na Boskovicko hejtman Hašek navštívil společnost LD seating Boskovice, zúčastnil se otevření nového Senior Pointu a prohlédl si rekonstruované prostory dětského oddělení zdejší nemocnice. V odpolední části programu navštívil dobrovolné hasiče a prohlédl si rekonstrukci hasičské zbrojnice v Mladkově, na kterou přispěl jihomoravský kraj.
 

foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK