Do prodeje jdou zcela nové vstupenky na MotoGP VIP START

V závěru června byl spuštěn prodej vstupenek VIP START na Grand Prix České republiky, které jsou novinkou letošního ročníku. Ty držitelům nabídnou unikátní výhled na prostor startu a cíle a komfort VIP zóny. Prestižní mistrovství světa silničních motocyklů se uskuteční od 19. do 21. srpna na Masarykově okruhu v Brně.

VIP START vstupenky umožní držitelům sledovat víkendový závod ze zóny umístěné na terase nad týmovými boxy, odkud je výhled na cílovou rovinku. V rámci vstupenky je zahrnut vstup do klimatizovaného stanu během soboty a neděle, kam bude přenášen závod na LED obrazovky. Dále pak třídenní vstup na všechny přírodní tribuny (B, C, D, E, F, G) či parkování uvnitř areálu.

Majitelé VIP START vstupenky mohou využít dvoudenního cateringu včetně baru, který nabídne nealkoholické nápoje, pivo a víno, během víkendu mohou navštívit také Paddock a k dispozici budou mít oficiální programy, výsledkový servis a další.

Cena vstupenky VIP START je 8 990 Kč. Odkaz na předprodej a další informace najdete také na stránkách na www.czechgp.com  .

Prodej vstupenek probíhá i prostřednictvím rezervačního systému Turistického a informačního centra města Brna http://ticbrno.cz/cs/predprodej .