Startuje prodej Camp passu A na srpnové GP

Všechny typy vstupenek na srpnové Grand Prix České republiky jsou ode dneška v prodeji. Od úterý 31. května je totiž možné si koupit také vstupenku Camp pass A. Tato vstupenka umožní motorkářům stanovat v uzavřeném areálu tribuny A, tedy v bezprostřední blízkosti trati a navíc se díky ní majitelé dostanou na všechny přírodní tribuny v areálu.

Mistrovství světa silničních motocyklů se jede v Brně od 19. do 21. srpna na Masarykově okruhu a v současné době je v běhu druhá vlna předprodeje vstupenek.

„Grand Prix České republiky má svoji tradici a jsem rád, že každý rok míří na jižní Moravu desetitisíce fanoušků. Máme smlouvu na dalších 5 let a věřím, že jako region máme co nabídnout, tedy nejen zážitek v podobě vrcholu motocyklové sezony, ale i řadu památek a dalšího vyžití po celém kraji,“ řekl hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím rezervačního systému Turistického a informačního centra města Brna.

Závod zajišťuje Spolek pro GP ČR v Brně, který loni založil Jihomoravský kraj spolu se statutárním městem Brnem a Centrálou cestovního ruchu Jižní Morava. Následně se členem spolku stalo i Turistické informační centrum. Spolek podepsal letos 11. ledna promotérskou smlouvu se společností Dorna Sports, která zastřešuje pro Mezinárodní federaci motocyklistů FIM seriál Mistrovství světa silničních motocyklů Moto GP.