foto 1 foto 2

Podnikatelé převzali Cenu Sdružení českých spotřebitelů

Jedenáct podnikatelů k jižní Moravy převzalo z rukou hejtmana Michala Haška a projektového ředitele Sdružení českých spotřebitelů Libora Nováka cenu v soutěži Spokojený zákazník Jihomoravského kraje 2015.

„Všem Vám chci především poděkovat za to, že podnikáte dobře, zaměstnáváte lidi a řádně platíte daně, a blahopřát k udělení ceny Spokojený zákazník. Ta vyjadřuje nejen to, že se chováte ve smyslu příslušných zákonů. Spokojený zákazník znamená, že potká milé tváře, vlídné lidi, v případě nějakého problému ho ochotně a rádi vyřešíte a on se k Vám zase vrátí. Znamená to, že lidé Vám věří, že mezi nimi máte dobré jméno. Chci Vám všem popřát, abyste kromě ocenění Spokojený zákazník dále měli mezi Vašimi klienty to nejlepší jméno, aby se k Vám rádi vraceli a tím pádem jste byli součástí nejkrásnějšího kraje v České republice,“ uvedl při předání cen hejtman Michal Hašek, který soutěži udělil záštitu.
Podnikatelé, kteří cenu získali, obdrží také diplom, který jejich zákazníkům dává jasně najevo, že poskytují služby v oboru svého podnikání v souladu s tím, co od nich zákazník očekává. Tedy nejenže dodržují zákony, ale deklarují také jakost výrobku, jsou spolehliví a jejich služby nadstandardní.

Bližší informace o soutěži: www.konzument.cz  . Podrobnosti o soutěži a profil jednotlivých oceněných ZDE (pdf, 3 MB)
 

foto JMK