Den otevřených dveří krajského úřadu

Dnes - ve středu 17. června 2015 - se v prostorách Krajského úřadu Jihomoravského kraje na Žerotínově náměstí v Brně koná další ročník dne otevřených dveří. Návštěvníky zde přivítala ředitelka Krajského úřadu JMK Věra Vojáčková.

„Den otevřených dveří se na Krajském úřadě Jihomoravského kraje se stal již tradicí. Jeho prostřednictvím přibližujeme kompetence a činnost úřadu. Zájemci se mohou také seznámit s prostorami této památkově chráněné budovy,“ uvedla ředitelka úřadu Věra Vojáčková. V hudebním a tanečním programu vystoupili mj. žáci ZUŠ Bučovice a Konzervatoře Brno, módní výtvory předvedla Střední škola Strážnice.

Součástí dne otevřených dveří na krajském úřadě bylo také setkání a diskuse s hejtmanem Michalem Haškem a ředitelkou Věrou Vojáčkovou.  Návštěvníci mohli v průběhu dne zhlédnout také VIDA! science show – věda může být i hra! – představení „Mráz a žár“ plné fyzikálních pokusů. Otevřen byl pro návštěvníky mimořádně také Archiv Masarykovy univerzity, který sídlí ve třetím patře budovy krajského úřadu.

foto JMKfoto JMKfoto JMK