Michal Hašek se v Trenčíně zúčastnil zahájení veletrhu Region Tour Expo 2015

Hejtman Michal Hašek se v pátek 15. května 2015 v Trenčíně zúčastnil zahájení veletrhu Region Tour Expo 2015. Jedná se o čtvrtý ročník prezentace cestovního ruchu v regionech, na které se představuje také Jihomoravský kraj.

Tak jako se Trenčínský samosprávný kraj představil v lednu v Brně na veletrhu turistických možností v regionech Regiontour, mají návštěvníci dnes zahajovaného veletrhu možnost poznat turistickou nabídku jižní Moravy. V rámci veletrhu se dnes hejtman Hašek sešel s župany Jaroslavem Baškou (Trenčínský samosprávný kraj) a Tiborem Mikušem (Trnavský samosprávný kraj), aby probrali aktuální stav spolupráce regionů a připravili společné setkání českých a slovenských hejtmanů v návaznosti na valtické zasedání obou vlád.

Na veletrhu Region Tour Expo 2015 se prezentují také další samosprávné kraje Slovenské republiky spolu se subjekty působícími v cestovním ruchu, nechybí představení ubytovacích a stravovací zařízení, lázeňských a wellnes center, cestovních kanceláří nebo sportovních a kulturních organizací.

Více o veletrhu naleznete na http://www.expocenter.sk/.