Valná hromada Dobrovolného svazku obcí Tišnovsko

Hejtman Michal Hašek se ve středu 10. prosince 2014 zúčastnil jednání valné hromady Dobrovolného svazku obcí (DSO) Tišnovsko.

„Jsem hrdý na to, že pocházím z Tišnovska a chci tomuto regionu pomáhat. Je zde celá řada nápadů a podnětů, které mohou být podpořeny z krajského rozpočtu. Stál jsem u zrodu Dobrovolného svazku obcí Tišnovsko a není mi jedno, jaká je současnost a budoucnost tohoto mikroregionu,“ uvedl hejtman Hašek, který přiblížil chystanou rekonstrukci tišnovské nemocnice a informoval o připravovaném jednání s vedením města Tišnova.
Valná hromada zvolila předsedu DSO, kterým se stal místostarosta Tišnova Tomáš Komprs. Zástupci obcí Tišnovska se věnovali také rozpočtovému výhledu na léta 2016-2017, zazněly zde rovněž informace o postupu projektu meziobecní spolupráce.

Dobrovolný svazek obcí Tišnovsko byl založen v prosinci 2004 ke zmnožení sil a prostředků při prosazování záměrů přesahujících svým rozsahem a významem jednotlivou účastnickou obec. V současnosti tvoří svazek 35 obcí. Více informací o DSO je na http://www.dsotisnovsko.cz/  .
foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK