Osvětová akce pro děti v Technickém muzeu v Brně - Staň se hrdinou železného týdne

Kolektivní systém ELEKTROWIN ve spolupráci s Jihomoravským krajem, Statutárním městem Brnem a Technickým muzeem v Brně přinášejí unikátní pojízdné Recyklatorium, které se v průběhu září vydá napříč celou Českou republikou a postupně vybídne návštěvníky 12 muzeí k odložení drobného vysloužilého elektrospotřebiče, a to za odměnu!

Hodí se váš starý elektrospotřebič už jen do muzea? Přineste ho do našeho mobilního Recyklatoria a staňte se hrdinou železného týdne. Každý, kdo nás navštíví, bude za odevzdané elektrozařízení náležitě odměněn.

Kdy a kde?
12.–14. 9. 2014 – Technické muzeum v Brně

A navíc:

Za každý přinesený elektrospotřebič obdržíte poukaz na slevu na vstup do muzea, malý dárek a také se můžete nechat vyfotit v místním fotokoutku a odnést si časopis Hrdina železného týdne s vlastní fotografií na titulní straně!.

Pro koho?
Železného týdne se mohou zúčastnit malí i velcí. Dospělí si mohou procvičit své vědomosti a dětem ukážeme, jak vypadali předchůdci současných domácích elektropomocníků.

Recyklatorium je...

...místo, kam můžete během Železného týdne přinést a odevzdat svůj starý elektrospotřebič. Místo, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o recyklaci elektroodpadu. Místo, kde vás čeká jedinečná zábava.

Více informaci a přehled všech akcí získáte na www.elektrowin.cz  nebo www.facebook.com/RecyklaceJeLegrace 
 

Další informace ZDE (PDF, 6,4 MB)