Rodinný den na Šiklově mlýně

Westernové městečko Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem bylo v sobotu 23. srpna 2014 dějištěm akce akci „Rodinné pasy a Senior pasy na Divokém západě“.
Přítomné na úvod pozdravili náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Roman Celý a hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Kromě tradičních ukázek kovbojského umění, vystoupení humorných divadel a komika Upíra Krejčího nebo strašidelných jízd vláčkem Union Pacific byly v rámci programu vyhlášeny a vyhlášeny výsledky letošního ročníku soutěže Regionální potravina Kraje Vysočina.
Během celé soboty byl připraven program pro všechny věkové kategorie. Areál Šiklova mlýna byl plný her, soutěží a různých atrakcí pro malé i velké děti. Dospělým byly určeny zručnostní disciplíny – sečení kosou, hod podkovou nebo zatloukání hřebíků. Pro seniory byly kromě zábavných stanovišť připravené i relaxační zóny. Nechyběl ani westernový program v městečku. Vrcholem dne byl koncert skupiny Kamelot.

Akce se konala v projektu Rodinné pasy, který nabízí slevy a výhody pro rodiny s dětmi. Zájem o tento projekt stále roste – zapojilo se do něj již přes sto padesát tisíc rodin z celé České republiky, pro které na tři tisíce čtyři sta organizací a firem připravuje výhody, slevy a speciální aktivity.
foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK