Začal Týden pro rodinu v Jihomoravském kraji

Prezentací a výstavou organizací působících v oblasti rodinné politiky v Jihomoravském kraji začal v pondělí 12. května 2014 ve foyer brněnského sídla krajského úřadu Týden pro rodinu v Jihomoravském kraji. Vernisáž výstavy, na které vystoupily děti z Firemní mateřské školy Jihomoravského kraje Lentilka, zahájil náměstek hejtmana Roman Celý.

V rámci Týdne pro rodinu v Jihomoravském kraji jsou propagovány prorodinné aktivity kraje i spolupracujících organizací a projekty vícegeneračního soužití.

Zaměstnanci Jihomoravského kraje podpoří Týden pro rodinu sbírkou použitých hraček, jejíž výtěžek bude rozdělen mezi Family Pointy působící na území našeho kraje prostřednictvím Centra pro rodinu a sociální péči Brno, které je provozovatelem sítě Family Pointů.

V uvedeném termínu se každoročně v České republice pořádají desítky nejrůznějších akcí pro rodinu (od zábavných, soutěžních, zážitkových po sportovní, vzdělávací a mnohé další). Tyto akce pořádají centra pro rodinu a další prorodinné organizace, které sdružuje Asociace center pro rodinu. Další informace najdete na www.rodinnapolitika.cz  .
foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK