Ocenění pro nejlepší policisty a policistky

Hejtman Michal Hašek se v pondělí 2. prosince 2013 zúčastnil ocenění příslušníků Policie České republiky. Nejlepším policistům a policistkám poblahopřál hejtman v prostorách Sněmovního sálu brněnské Nové radnice spolu s krajským policejním ředitelem Leošem Tržilem.

V průběhu slavnostního dopoledne Michal Hašek ocenil skutečnost, že se zřejmě blíží doba, kdy se bude situace v policii konečně stabilizovat. „Velmi rád jsem se dozvěděl zprávu, že dojde k navýšení tabulkových počtů policistů ve výkonu služby v teritoriu Jihomoravského kraje a to především na jednotlivých obvodních odděleních. Doufám, že příští týdny a měsíce pak přinesou stabilizaci resortu a schválení státního rozpočtu. Chci vám do tohoto nastávajícího období popřát dobrou spolupráci s obcemi, městy a samozřejmě také Jihomoravským krajem, který jen v minulých čtyřech letech přispěl na fungování celého integrovaného záchranného systému ze svého rozpočtu více než 180 miliony korun,“ řekl na slavnostním setkání hejtman Michal Hašek.

V odpoledních hodinách se ve Sněmovním sále Nové radnice hejtman Hašek zúčastnil  rovněž slavnostního složení služebního slibu tří desítek policistů, kteří posílili řady jihomoravské policie.

foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK