Jihomoravský kraj se představuje na veletrhu SPORT Life 2013

INSPIRACE, POHYB, ZÁBAVA… to vše je opět po roce aktivní expozice Jihomoravského kraje na mezinárodním sportovním veletrhu SPORT Life 2013 v areálu brněnského výstaviště.

Během čtyř dnů – od čtvrtka 7. listopadu do neděle 10. listopadu 2013 - se na ploše pavilonu V bude hlavně sportovat. V průběhu těchto dnů se na expozici a sportovních plochách vystřídá více jak 480 účinkujících a hostů spolupracujících subjektů a partnerských organizací. Na ploše budou k dispozici badmintonové kurty, florbalové hřiště, veslařské trenažery, stoly pro stolní tenis, tatami pro úpolové sporty a taneční či další dovednostní disciplíny.
Slavnostní zahájení a otevření letošního ročníku proběhlo ve čtvrtek 7. listopadu 2013 v expozici Jihomoravského kraje za účasti náměstka hejtmana Václava Božka a sportovních legend Věry Růžičkové, Františka Jursy, Jiřího Dalera, Jana Smolíka a dalších hostů. Součástí zahájení byla také taneční lekce účastníků letošního ročníku StarDance Šárky Kašpárkové a Jana Tománka (DSP Kometa Brno) a křest kalendáře projektu Máš koule na rok 2014 se sportovními osobnostmi současnosti.
Doprovodný program je koncipován pro návštěvníky všeho věku. V jeho rámci se například uskutečnil seminář „Česko jede“ zaměřený na komplexní podporu cykloturistiky, kde vystoupil také náměstek Václav Božek. Více informací na http://www.bvv.cz/sport-life/  .
 

foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK