Jubilejní Den otevřených dveří Krajského úřadu JMK

V pondělí 10. června 2013 se v prostorách Krajského úřadu Jihomoravského kraje uskutečnil jubilejní desátý ročník dne otevřených dveří – jeho letošní motto bylo „Po desáté dokořán“.

Návštěvníky krajského úřadu ve foyer budovy přivítal hejtman Michal Hašek a přiblížil bohatý doprovodný program dne otevřených dveří, který si vzaly na starost především krajem zřizované organizace. „I když je samozřejmě krajský úřad otevřen od pondělí do pátku, dnes uvidíte i za oponu, do míst, kam se veřejnost běžně nedostane - ať jde o zastupitelský sál nebo místnost, kde jedná rada kraje,“ uvedl Michal Hašek. „Den otevřených dveří se na Krajském úřadě Jihomoravského kraje stal již tradicí. Jeho prostřednictvím přibližujeme nejen kompetence a činnost úřadu, ale můžete se také seznámit s prostorami této památkově chráněné budovy. K dispozici jsou také úředníci, připraveni zodpovídat Vaše dotazy,“ konstatovala ředitelka úřadu Věra Vojáčková.

V krajském úřadě se s hudebním vystoupením představily ZUŠ Bučovice, ZUŠ Smetanova Brno a Konzervatoř Brno, proběhla také prezentace příspěvkových organizací zřizovaných Jihomoravským krajem z oblasti sociální péče ze Sokolnic a Šebetova. Návštěvníci mohli rovněž ochutnat regionální potraviny, například čerstvě stloukané máslo.  

foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK