Předáno ocenění Stavba Jihomoravského kraje

 Slavnostního vyhlášení soutěže o titul Stavba Jihomoravského kraje 2012 se ve středu 24. dubna 2013 v prostorách brněnského výstaviště zúčastnil náměstek hejtmana Václav Božek.

Ocenění získaly přihlášené stavby v celkem sedmi kategoriích: stavby občanské vybavenosti, bytové stavby, průmyslové stavby a technologické stavby, dopravní a inženýrské stavby, rekonstrukce staveb a objektů, vodohospodářské a ekologické stavby a stavby realizované mimo území JMK. V kategorii bytových staveb získala druhé místo stavba SENIOR CENTRUM BLANSKO - PŘÍSTAVBA, kterou do soutěže přihlásila příspěvková organizace kraje Senior centrum Blansko.
Posláním soutěže je podle organizátorů prezentace a propagace kvalitních výstavbových projektů v Jihomoravském kraji a přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší veřejnosti. Současně si klade za cíl propagovat projekční, dodavatelské a investorské subjekty, které mají sídlo právě v Jihomoravském kraji a realizují zajímavé stavby na území tohoto kraje.
 

Organizátorem soutěže, která se uskutečnila již po jedenácté, je Jihomoravské stavební společenství při Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR (více na http://www.jmss.cz ). Kompletní výsledky letošního ročníku soutěže jsou ZDE (doc, 77 kB).

foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK