foto 1 foto 2

Hejtman Michal Hašek předal jubilejní 100 000. Senior pas

Na brněnském náměstí Svobody se v neděli 30. září 2012 uskutečnil druhý ročník oslav Mezinárodního dne seniorů. Bohatého kulturního programu se zúčastnili také představitelé Jihomoravského kraje - radní Marie Cacková a předseda finančního výboru ZJMK Zdeněk Dufek - v čele s hejtmanem Michalem Haškem.
Hejtman přítomné přivítal a přiblížil projekty Jihomoravského kraje v oblasti rodinné politiky – Rodinné pasy a Senior pasy. Poté předal paní Emílii Sadílkové jubilejní Senior pas s pořadovým číslem 100 000. 
Michal Hašek v této souvislosti vyzdvihl úspěšnost projektu Senior pasů. „Tento měsíc jsem měl možnost otevřít v pořadí již osmý jihomoravský Senior point, tedy místo, kde naši starší spoluobčané naleznou všechny potřebné a důležité informace. Myslím, že o užitečnosti obou projektů svědčí právě stále rostoucí zájem,“ uvedl hejtman Hašek.
Během odpoledne převzal Senior pas také jeden z účinkujících, herec Václav Postránecký. V pestrém kulturním programu vystoupili mj. Eva Pilarová, duo Eva a Vašek i Vinařští romantici se Zdeňkem Junákem a Jiřím Helánem.
 

foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK