foto 1 foto 2

Stovky návštěvníků zamířily na krajský úřad

V pondělí 4. června 2012 se v prostorách Krajského úřadu Jihomoravského kraje uskutečnil další ročník dne otevřených dveří – letos s mottem „Úřad otevřený pro všechny“.

Návštěvníky krajského úřadu přivítal hejtman Michal Hašek a upozornil je na bohatý doprovodný program dne otevřených dveří, který si vzaly na starost především krajem zřizované organizace. „Podíváte se také do prostor, kde vznikají pro náš kraj zásadní rozhodnutí – a to ať jde o zastupitelský sál nebo místnost, kde jedná rada kraje,“ uvedl Michal Hašek, který příchozí pozval též do pracovny hejtmana. „Den otevřených dveří se na Krajském úřadě Jihomoravského kraje stal již tradicí. Jeho prostřednictvím přibližujeme zájemcům nejen kompetence a činnost úřadu, ale mohou se také seznámit s prostorami této památkově chráněné budovy,“ konstatovala ředitelka úřadu Věra Vojáčková.

V krajském úřadě tak zazněly tóny žesťového kvinteta Konzervatoře Brno, ale i zpěv pěveckého souboru Lipka. K vidění zde byly módní přehlídky či prezentace partnerských regionů, ale také modelové situace poskytovaní první pomoci. Akci doplnila autogramiáda fotbalistů FC Zbrojovka Brno.
 

foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK