foto 1 foto 2

Coworking Centrum zahájilo projekt Slaďování rodinného a profesního života v podnikáníVe čtvrtek 31. května 2012 byl slavnostně zahájen projekt Slaďování rodinného a profesního života v podnikání, jehož cílem je zkvalitnění a poskytnutí zázemí zejména ženám s malými dětmi, které chtějí samostatně podnikat nebo se vzdělávat. Na slavnostním zahájení byli přítomni i zástupci partnerů tohoto projektu, jimiž jsou Genderové informační centrum NORA, o.p.s. a Jihomoravský kraj.

„Oceňuji, že projekt představuje skutečnou podporu nejen žen, ale i jejich rodin, a navazuje tak na snahu Jihomoravského kraje v oblasti rodinné politiky a zaměstnanosti.“ řekl při zahajování projektu Stanislav Juránek, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje. Kateřina Hodická, předsedkyně Genderové informační centrum NORA, o.p.s., pak zdůraznila důležitost rozvoje osobního potenciálu v samostatném podnikání žen, a ocenila tento projekt, který slaďuje rodinu i podnikání.

V Coworkingovém Centru mohou zájemkyně pracovat samostatně na jednom z počítačů, sjednat si zde pracovní schůzku, nebo absolvovat některý z kurzů. Po dobu, kdy jsou využívány služby centra, je možné zajistit hlídání dětí v dětském koutku, kde se o děti starají odborně vzdělané pečovatelky.

Tyto služby jsou financovány v rámci projektu Slaďování rodinného a profesního života v podnikání, který je financován z prostředků Evropské unie prostřednictvím operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky tomu mohou být tyto služby zájemkyním poskytovány bezplatně.
Centrum zahájí svůj denní provoz od 1. června 2012. Coworkingové Centrum se nachází v Brně na adrese Lidická 77, a je otevřeno každý všední den od 7 do 17 hodin.

Více informací o společnosti Coworking Centrum s.r.o. i o projektu naleznete na adrese www.coworkingcentrum.cz .
 

foto JMKfoto JMK