foto 1 foto 2

Náměstek hejtmana Stanislav Juránek předal první jmenovací dekrety ředitelům škol

Náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Stanislav Juránek předal v pátek dne 27. dubna 2012 jmenovací dekrety ředitelům škol zřizovaných Jihomoravským krajem. Šlo o prvních 22 vítězů konkurzních řízení z celkových 150, které letos na jaře vyhlásil Jihomoravský kraj. Ve všech případech krajská rada rozhodla v souladu s doporučením konkurzní komise.

„Chci poděkovat těm, kteří jste obhájili své funkce a popřát všem, kteří budete v nejbližších šesti letech úkol vést výchovu a vzdělávání studentů v Jihomoravském kraji. Chci, abyste si uvědomili, že Jihomoravský kraj je zřizovatelem Vámi vedených škol a má možnost ve spolupráci s Vámi řešit problémy, které by mohly v budoucnu nastat. Jestliže se v krajském rozpočtu vyhradí peníze na přímé náklady na vzdělávání, tak každý problém je řešitelný,“ uvedl při setkání náměstek Juránek.
Jmenovaní ředitelé se své funkce ujmou 1. srpna 2012 na dobu šesti let. „Dodržujeme harmonogram, který jsme si nastavili. Další konkurzy probíhají průběžně, druhé kolo konkurzů by mělo skončit koncem května, takže každá rada bude vždy schvalovat další část nových ředitelů škol,“ dodal náměstek Juránek.

Seznam jmenovaných ředitelů je ZDE (xls, 54 kB)
foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK