Den otevřených dveří krajského úřadu

Prohlídka památkově chráněných prostor Krajského úřadu Jihomoravského kraje, získání informací o jeho fungování a činnostech, osobní setkání s hejtmanem Michalem Haškem a dalšími představiteli kraje, vystoupení žáků škol zřizovaných krajem a výstavy příspěvkových organizací kraje – to vše bylo na programu dnešního Dne otevřených dveří Krajského úřadu Jihomoravského kraje v budově sídla Jihomoravského kraje na Žerotínově náměstí 3/5 v Brně.

Jak při zahájení akce řekl hejtman Michal Hašek, krajský úřad je pro občany přirozeně otevřený každý den, ale touto speciální formou se představuje od roku 2003.

Návštěvníci měli možnost zúčastnit se znalostní soutěže, za vyplněné soutěžní dotazníky obdrželi malý dárek s logem JMK a v závěru celého dne byly vyplněné dotazníky slosovány o ceny. Den otevřených dveří se tradičně setkává s velkým zájmem návštěvníků – letos se ho zúčastnilo více než půl tisícovka.

foto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMKfoto JMK