Odstartovala kampaň Žijeme Londýnem

Brněnské náměstí Svobody zažilo v úterní podvečer slavnostní zahájení kampaně Žijeme Londýnem. Odstartoval zde dosud největší komunikační projekt Českého olympijského výboru, který bude seznamovat veřejnost s olympijskými idejemi a motivovat ji k aktivní podpoře českých reprezentantů na Hrách XXX. olympiády v roce 2012.

Kampaň Žijeme Londýnem, nad níž převzala záštitu Asociace krajů České republiky, zavítá postupně do všech krajských měst. Její součástí byla v Brně i venkovní výstava velkoformátových fotografií připomínajících slavné okamžiky české sportovní historie, představení originálního anglického doubledeckeru vybaveného špičkovou multimediální technikou a také unikátní videomapping – projekce záběrů a snímků s olympijskou tematikou na fasády budov.

„Pevně věřím, že kampaň Žijeme Londýnem přiblíží veřejnost nejen olympijské tradice a vyburcuje ji k sounáležitosti s českými sportovci, ale prostřednictvím doprovodných aktivit bude také dostatečně motivovat především mladou generaci k pravidelnému pohybu,“ řekl ke kampani jihomoravský hejtman Michal Hašek.

Podrobnosti o akci na: www.zijemelondynem.cz .