21. 2. 2011 Hejtmanova komunikace s MF Dnes

 

Pro objektivní informování se hejtman JMK Michal Hašek rozhodl zveřejnit svoji včerejší komunikaci s redaktorkou MF Dnes Petrou Kozlanskou:

 

Petra Kozlanská MFD:
Dobrý den, chápu, že reagovat na kritiku pana Kadrnky Vás zřejmě už trochu nudí, ale mohla bych se prosím zeptat, jestli se podle vás dá stíhat kandidatura na předsedu ČSSD s funkcí hejtmana? Zvlášť, když musíte v současnosti řešit odchody lékařů. Děkuji Petra Kozlanská, MF Dnes.


Michal Hašek:
Dá. Pěkný víkend MH


Kozlanská:
Děkuji za stručnou odpověď. Pěkný zbytek víkendu i vám.


Kozlanská:
Dobrý den, omlouvám se, že znovu otravuji. Můžete komentovat tvrzení krajské ODS, že vaše kandidatura na předsedu stála kraj asi milion korun, protože využíváte auto s řidičem a telefon. Kozlanská.


Hašek:
Podobné nesmysly nehodlám vůbec komentovat, netvrdí to krajská ODS, ale pouze Jiří Kadrnka, totálně neúspěšný šéf ODS, který bezdůvodně rozbil fungující krajskou koalici ČSSD a ODS, prohrál ODS komunální i senátní volby, a dokonce si nechal přidělit panem Nečasem trafiku v ČEZu za to, že hujersky bránil brněnské ODS uzavřít koalici po komunálních volbách s vítěznou ČSSD. Pěkný večer MH
 

Kozlanská:
Děkuji


Kozlanská:
Promiňte už naposledy. Mohl byste jen říct, jestli jste někdy použil služební auto k cestám na krajské sjezdy?


Hašek:
Také naposledy, nemíním jakkoliv naskakovat na mediální výkřiky Jiřího Kadrnky. Jsem hejtmanem kraje a šéfem Asociace krajů ČR 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Zdravím MH.


Kozlanská:
Děkuji. Omlouvám se za zdržení.