16. 1. 2011 Návštěva expozic jihomoravských mikroregionů

O turistické možnosti v jednotlivých oblastech jižní Moravy, problematiku nezaměstnanosti a další specifika regionů se při své nedělní návštěvě jednotlivých prezentací na veletrhu Regiontour v Brně zajímal hejtman Michal Hašek.
Jihomoravský hejtman navštívil například veletržní expozici Vyškovska, Ivančicka, mikroregionu Kahan nebo prezentaci Lednicko-valtického areálu. „Všichni potřebujeme, aby se ekonomika zlepšovala, a cestovní ruch považujeme za velmi významný segment ekonomiky jak u nás na jižní Moravě, tak v dalších regionech. Nejen pro odbornou veřejnost, ale pro všechny návštěvníky je veletrh Regiontour velmi zajímavou inspirací, které regiony u nás doma, ale i v zahraničí navštívit a na jakých místech trávit volný čas a dovolenou. Děkuji všem, kdo se podíleli na přípravě nádherných expozic,“ řekl hejtman Michal Hašek.
Tradiční veletrh možností cestovního ruchu v regionech Regiontour obsadil letos největší pavilon brněnského výstaviště a svou nabídkou zaplnil halu P do posledního místa. Příští ročník veletrhů GO a Regiontour se uskuteční 12. – 15. ledna 2012.

foto JMK foto JMK foto JMK foto JMK foto JMK