15. 12. 2009 Domov Olga v Blansku rozšířil své prostory

Klienti zde budou mít terapeutickou dílnu, učebnu a sociální zázemí

Blanenský Domov Olga, který slouží jako denní stacionář pro lidi s mentálním postižením, se rozrostl o nové prostory – v úterý zde byla slavnostně otevřena nová přístavba, která bude klienty ústavu využívána jako terapeutická dílna, učebna, a naleznou zde i patřičné sociální zázemí.
Spolu s hejtmanem Michalem Haškem se slavnostního otevření nových prostor denního stacionáře zúčastnil náměstek hejtmana Václav Božek, a také členové krajské rady Jiří Altman spolu s Ivo Polákem. Realizace přístavby přišla na 1,21 milionu korun – z toho 950 tisíci přispěl Jihomoravský kraj. „Jsem rád, že se kraji podařilo tuto částku do přístavby investovat. Když vidíme úsměvy na vašich tvářích, je to pro nás ten nejkrásnější předvánoční dárek,“ uvedl při slavnostním otevření hejtman Michal Hašek.

ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek