10. 12. 2009 Škola GEMINI má nový víceúčelový sál

Přístavba vznikla díky dotaci z Regionálního operačního programu Jihovýchod.

Ve čtvrtek 10. prosince byla za účasti hejtmana Michala Haška, jeho náměstka Václava Božka a krajského radního Jiřího Jandy slavnostně otevřena přístavba budovy Střední školy pro tělesně postižené GEMINI v Brně na Lesné.
Nová přístavba vznikla díky dotaci z Regionálního operačního programu Jihovýchod. Je složena ze tří části, které bude v případě potřeby možné propojit v jeden současně využitelný celek. Centrální část je tvořena jednolodním víceúčelovým sálem. Tento sál lze využívat k výuce tělesné výchovy a v případě potřeby využít i jako shromažďovací prostor pro společenské a kulturní aktivity studentů i absolventů školy. Prostor sálu se dá zvětšit o prostor zácvikové učebny pouhým stáhnutím shrnovací příčky. Přístavbou vznikne rovněž zázemí pro praktickou výuku žáků školy v učebních oborech v oboru potravinářství a prodeje. Více informací o škole najdete na http://www.sssbrno.cz/sos_gemini/ .

ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek